Skip to main content

Sunwarrior PLUS (białko roślinne)

PIĘĆ WYJĄTKOWYCH SKŁADNIKÓW TWORZĄCYCH JEDNO, NIEZWYKLE SKUTECZNE BIAŁKO

Posiadająca certyfikat ekologiczny mieszanka Sunwarrior PLUS to klasyczne białko ryżowe Sunwarrior, wzbogacone mającymi zdolność równoważenia aminokwasów ziarnami grochu oraz nasionami amarantusa, chia i quinoa. To połączenie produktów superfood nadal opiera się w dużej mierze na łagodnym usposobieniu pełnoziarnistego, brązowego ryżu, wzbogacono je jednak obfitymi pokładami energii, które uczyniły białko roślinne Warrior Blend tak popularnym.

Surowe, skuteczne, w pełni roślinne białko Sunwarrior PLUS będzie dla ciebie tym małym dodatkiem, którego pragniesz i potrzebujesz. Od razu pokochasz jego smak, lecz dopiero, gdy poznasz jego efekty, zrozumiesz dlaczego nazwaliśmy go Plus.

Ten Plus jest przed tobą. Jak go wykorzystasz?

Pełnoziarnisty brązowy ryż

Brązowy ryż jest dobrym źródłem białka i błonnika oraz produktem zarówno lekkostrawnym, jak i bezpiecznym dla osób z alergią. To pełnoziarniste „super jedzenie” (ang. superfood) jest surowe, kiełkujące i przygotowane na to, by pomóc ci wznieść twoje treningi na wyższy poziom dzięki bogactwu aminokwasów, tak niezbędnych do przyrostu masy mięśniowej.

Quinoa (komosa ryżowa)

Komosa ryżowa była wysoko ceniona przez cywilizację Inków. Nie bez powodu. Produkt ten jest bogatym źródłem białka, błonnika, wapnia, witamin z grupy B i wielu innych substancji odżywczych. Te przypominające ziarno nasiona pomagają równoważyć profil aminokwasowy bez obawy o zawartość glutenu.

Groch

Groch to kolejny bogaty w błonnik, pełen składników odżywczych, niskokaloryczny, wegetariański superfood, który także jest obfitym źródłem aminokwasów i białka roślinnego. Według FAO (Organizacji Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa) białko zawarte w grochu zaspokaja zapotrzebowanie na wszystkie niezbędne aminokwasy. Groch jest źródłem takich aminokwasów jak: lizyna, arginina, glutamina, leucyna, izoleucyna oraz walina (aminokwasów rozgałęzionych – BCAA).

Nasiona chia (szałwi hiszpańskiej)

Nasiona chia to działające niczym elektrownie, pełne składników odżywczych, maleńkie ziarenka, które już w czasach Azteków służyły za pokarm zarówno zwykłym ludziom, jak i żołnierzom, grupom myśliwskim i biegaczom. Odkryliśmy na nowo ich moc i dzięki temu nie musimy konstruować maszyny czasu, ani stawiać czoła zagrożeniom starodawnej dżungli, by skorzystać ze wszystkiego, co oferują te niewielkie nasiona.

Amarantus

Amarantus jest kolejną starożytną podstawą żywieniowego świata. Aztekowie nie tylko uprawiali tę roślinę, lecz także używali jej podczas obrzędów religijnych. Nasiona amarantusa zawierają podobne składniki odżywcze do tych oferowanych przez nasiona quinoa. Cechy te sprawiają, że amarantus stanowi trwałą alternatywę dla innych ziaren i nasion.

Sugerowane użycie

Wymieszaj, wstrząśnij lub zmiksuj białko w proszku ze swoim ulubionym napojem (my preferujemy najróżniejsze mleka orzechowe). Kiedy mieszanka będzie gotowa, dodaj owoce, zieleninę, superfood, orzechy, przyprawy, kostki lodu i co tylko zapragniesz, by stworzyć podkreślające twoją wyjątkowość, niezwykłe, przepyszne smoothie.

Sunwarrior PLUS – Wanilia:
Mieszanka Białkowa z upraw Ekologicznych (Białko Grochu, Białko Ryżu Brązowego, Białko Quinoa, Białko Nasion Chia, Białko Amarantusa), Ekologiczny Aromat Wanilii, Sól Morska, Ekologiczna Guma Guar, glikozydy stewiolowe z Ekologicznej Stewii

Sunwarrior PLUS – Czekolada:
Mieszanka Białkowa z upraw Ekologicznych (Białko Grochu, Białko Ryżu Brązowego, Białko Quinoa, Białko Nasion Chia, Białko Amarantusa) Kakao Ekologiczne, Ekologiczny Aromat Czekolady, Sól Morska, Ekologiczna Guma Guar, glikozydy stewiolowe z Ekologicznej Stewii

Sunwarrior PLUS – Naturalne:
Mieszanka Białkowa z upraw Ekologicznych: Białko Grochu, Białko Ryżu Brązowego, Białko Quinoa, Białko Nasion Chia, Białko  Amarantusa