Skip to main content

Sunwarrior Classic
(klasyczne białko ryżowe)

Odkryj Sunwarrior Klasyczne Ryżowe (białko roślinne):

Najlepsze surowe białko pochodzenia roślinnego przeznaczone dla miłośników fitnessu i zdrowego trybu życia. Idealne dla tych, którzy chcą rozbudowywać mięśnie, stracić tłuszcz i poprawić swoje wyniki sportowe.

  • Sunwarrior Klasyczne Ryżowe jest w 100% roślinne, zasadowe i zapewnia kompletną, zrównoważoną gamę aminokwasów
  • Białko jest niezbędne w procesie naprawy tkanek, spalania tłuszczu i budowania silnego ciała
  • Sunwarrior Klasyczne Ryżowe jest hipoalergiczne i nadaje się dla każdego – młodych i starszych, mężczyzn i kobiet – nie tylko prowadzących wegański, czy wegetariański styl życia *
  • Sunwarrior Klasyczne Ryżowe jest bezglutenowe, wolne od GMO i substancji chemicznych, kwasów i rozpuszczalników

Sunwarrior wykorzystuje tradycyjnie znany, enzymatyczny proces do przetwarzania w niskiej temperaturze całego ziarna ryżu brązowego, wraz z kiełkiem, bielmem i otrębami. Ten unikalny proces przechwytuje jedwabiście gładkie białko, które doskonale się miesza. A co najważniejsze, świetnie smakuje!

Białko ryżu brązowego

Zawiera wszystkie dziewięć niezbędnych aminokwasów, których organizm sam nie może syntetyzować, a których potrzebuje w celu produkcji tkanek wszystkich mięśni, enzymów i hormonów potrzebnych nam do życia. Białko ryżu, w przeciwieństwie do innych białek roślinnych, posiada każdy z tych – kluczowych dla białek o zrównoważonym profilu aminokwasów – bloków budujących, co jest porównywalne z serwatką i znacznie lepsze od soi.

Właściwości Hipoalergiczne

Zarówno serwatka jak i soja mogą wywoływać alergię i nadwrażliwość. Serwatka powstaje z produktów ubocznych nabiału i osoby z nadwrażliwością na laktozę mogą mieć z tego powodu problemy. Niestety, nie są w tym odosobnione. Wielu ludzi, którzy nie mają żadnych problemów z nabiałem, nadal może doświadczać gazów, wzdęć i problemów trawiennych. Soja z kolei zawiera fitoestrogeny, które naśladują ludzkie hormony, co może mieć negatywne skutki. Alergie na soję są również powszechne.

Ryż natomiast jest bardzo bezpieczny i łagodny dla układu pokarmowego, a ponadto hipoalergiczny. Ryż jest doskonałym źródłem białka, które nie powoduje rozstroju żołądka, wzdęć, ani nie wywołuje niebezpiecznych reakcji alergicznych.

Weganizm

Białko ryżu jest bezpieczne dla wegan i wegetarian, którzy chcą uniknąć produktów zwierzęcych, takich jak te występujące w serwatce, kazeinie i białkach jaj. Ale nie są jedynymi, którzy na tym skorzystają. Białko ryżowe nie jest zarezerwowane tylko dla wegan i zapewnia obfite białko i kompletne aminokwasy każdemu, na każdym poziomie aktywności fizycznej, przy dowolnym trybie życia.

Regeneracja mięśni

Jako kompletne białko, Sunwarrior Classic Protein jest gotowe do regeneracji i naprawy mięśni po treningu. Białko Ryżowe jest trochę wolniej trawione niż serwatka, co sprawia, że ​​jest ono doskonałym suplementem przed treningiem i pożytecznym białkiem dla sportowców wytrzymałościowych.

Spalanie tłuszczu

Białko tworzy efekt termiczny, ogrzewa ciało i dosłownie spala kalorie lepiej niż inne produkty. Jest tak dlatego, że białko wymaga dodatkowej energii, aby zostać strawione, więc spala więcej tłuszczu nawet kilka godzin po jedzeniu. Chude źródła białka, jak np. białko ryżu, stanowią zdrową część każdego planu odchudzania.

Sugerowane użycie

Wymieszać 1 miarkę z 236-295 ml wody, mlekiem migdałowym, mlekiem kokosowym, lub ulubionym napojem. Miesza się dobrze w koktajlach, smoothies i innych napojach. Przechowuj przygotowane produkty w lodówce i spożyj tego samego dnia. Opakowanie przechowuj z dala od bezpośredniego światła i źródeł ciepła.

Składniki – Naturalne: 
Surowe Białko Pełnoziarnistego Ryżu Brązowego

Składniki – Czekolada:
Surowe Białko Pełnoziarnistego Ryżu Brązowego, Ekologiczne Surowe Kakao, Ekstrakt Wanilii, Ekstrakt Czekolady, naturalny słodzik: Oligodekstryna Ryżowa*, naturalny słodzik: glikozydy stewiolowe ze Stewii, Guma Ksantanowa*, Sól Morska, Pektyna**

Składniki – Wanilia:
Surowe Białko Pełnoziarnistego Ryżu Brązowego, Oligodekstryna Ryżowa*, Ekstrakt Wanilii, naturalny słodzik: glikozydy stewiolowe ze Stewii, Guma Ksantanowa*, Sól Morska, Pektyna**

*oligodekstryna ryżowa oraz guma ksantanowa pochodzą z fermentowanego brązowego ryżu
*pektyna pochodzi z jabłek i in. owoców