Skip to main content

Piña Colada z białkiem Sunwarrior na powitanie lata!

By 16 czerwca, 201720 listopada, 2022Najpopularniejsze przepisy
Pina Colada z bialkiem Sunwarrior

Piña Colada z białkiem Sunwarrior to propozycja dla każdego, kto sprawiając sobie prawdziwą przyjemność chce jednocześnie cały czas dbać o swoje zdrowie, silne mięśnie i piękną, wakacyjną sylwetkę. 

Wystarczy zaledwie kilka minut, kilka składników i nieco wyobraźni, by przenieść się na tropikalną wyspę. Odżywcze owoce, woda kokosowa, nieco lodu i wegańskie białko Sunwarrior – to zestaw, który wyposaży nas nie tylko w witaminy, proteiny i inne niezbędne wartości odżywcze, ale przeniesie nas w gorące klimaty zbliżającego się wakacyjnego urlopu.

Taki napój przygotujemy zaledwie w kilka minut a przyniesie nam wiele długoterminowych korzyści. Odżywi nasz organizm i ciało, więc pozytywnie wpłynie na zdrowie. Dostarczy budulca naszym mięśniom, więc zadba o wygląd i pomoże utrzymać ładną, sportową sylwetkę. Co więcej jednak, pobudzi nasze kubki smakowe przywołując najlepsze wspomnienia ze słonecznych miejsc odwiedzanych w trakcie najlepszych urlopów.

Składniki 

  • 1 mrożony banan
  • 1-2 szklanki mrożonych kawałków ananasa
  • kilka kawałków świeżego kokosa
  • 1/2-1 szklanka wody kokosowej lub czystej wody
  • 1 miarka waniliowego białka Sunwarrior PLUS
  • kilka kostek lodu
  • kawałki świeżego ananasa i mała parasolka do
    dekoracji

Wszystkie składniki blendujemy do uzyskania gładkiej konsystencji smoothie. Możemy też dodać więcej lodu, by otrzymać teksturę zbliżoną do lodów. Nalewamy do szklanek lub kielichów i dekorujemy świeżym ananasem. Przyda się również kolorowa parasolka lub specjalna słomka. Zdecydowanie warto zadbać o szczegóły, ponieważ pogłębią z pewnością nasz wakacyjny nastrój.

Na koniec wyobraźmy sobie jeszcze, że jesteśmy na słonecznej plaży w trakcie długiego urlopu, by dopełnić smak. Pamiętajmy, że z białkiem Sunwarrior każde lato i każdy urlop będzie nie tylko zdrowy i odżywczy, ale przede wszystkim, niezapomniany!
Smacznego!