Skip to main content

Jedz Surową żywność aby Latem mieć Super Seksowne Ciało w Bikini !

Czy chcesz nabrać kształtów tego lata? Ponownie nadchodzi pora na szorty, koszulki i bikini a jednym z najszybszych sposobów, aby zmusić nasz system do powrotu do formy i zrzucić kilka kilogramów, jest jedzenie surowych i żywych pokarmów.

Surowe i żywe pokarmy zawierają najwyższy poziom kluczowych składników odżywczych w postaci witamin i minerałów, a także enzymy, które są zwykle niszczone w trakcie gotowania jedzenia. Spożywanie zdrowej żywności o wysokiej zawartości energii sprawia, że ​​znacznie łatwiej jest osiągnąć formę o jakiej zawsze marzyliście.

Surowe i żywe pokarmy oferują nam wachlarz naturalnych, zdrowych opcji, które sprawią, że organizm odczuje pełnię życia i energii. Oto kilka wskazówek, które pomogą rozruszać nasze ciało latem:

• Jedz prostą sałatkę każdego dnia. Niech jeden z twoich posiłków stanowi duża, obfita sałatka w różnych kolorach – staraj się uzyskać co najmniej sześć barw! Dodaj zielone warzywa, takie jak szpinak, mieszankę zieleniny, jarmuż, cykorię i sałatę rzymską. Aby sałatka była chrupiąca dodaj inne warzywa, może to być czerwona,zielona i żółta papryka, seler, ogórki, a także surowe orzechy i nasiona, które również zmienią teksturę potrawy. Owoce, na przykład jagody, można dodawać w celu osłodzenia mieszanki. Na koniec dodaj zdrowy i smaczny sos.

• Włącz do diety owoce lub zielony koktajl w ciągu dnia, z dodatkiem białka w proszku lub bez. Jeśli chcesz dodatkowego wsparcia białka, wypróbuj wegańskie surowe białko w proszku Sunwarrior lub białko konopne. Dodaj nasiona lnu lub nasiona chia, aby twój posiłek stał się kompletny.

• Dodaj co najmniej jeden rodzaj surowej żywności do każdego swojego posiłku.

• Przygotuj świeżo tłoczone soki owocowe i warzywne. Jeśli nie masz jeszcze sokowirówki, odwiedź bar z sokami w twojej okolicy.

• Eksperymentuj z różnymi owocami i warzywami, których nigdy wcześniej nie próbowałeś.

• Raz w tygodniu eksperymentuj z nowym przepisem na przygotowanie surowej żywności.

• Jedz owoce, warzywa, orzechy i nasiona jako przekąski. Dodawanie orzechów i nasion pomoże wywołać poczucie pełni i zadowolenia.

• Poznaj różnorodną, surową „super żywność” (ang. superfoods), m.in. jagody goji, algi (Spirulina, Chlorella, E-3live) oraz wodorosty (nori, arame, wakame, wodorosty morskie i dulse).

Wprowadzenie w życie większej ilości surowej żywności w swoim stylu życia nie musi być skomplikowane; w rzeczywistości może to być znacznie prostsze, niż to, co robisz teraz. Uwzględnianie każdego dnia niektórych lub wszystkich tych sugestii może pomóc nam wyglądać i czuć się niesamowicie przez całe lato.

Autor:  Mary Luciano